284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Keretóra

631. Keretóra

80*99*14,5 cm

osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, aranyozott fa tok, blondelmasszás és fém rátét díszekkel, római számos, zománcfestett számlappal, ingával, felhúzókulcs hiányzik, javításra szoruló szerkezettel