631. Keretóra
80*99*14,5 cm
osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, aranyozott fa tok, blondelmasszás és fém rátét díszekkel, római számos, zománcfestett számlappal, ingával, felhúzókulcs hiányzik, javításra szoruló szerkezettel