284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Támlásszék

758. Támlásszék

91*44*40 cm

osztrák, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, kárpitozott, kiemelhető ülőrésszel