284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Karszék, 2 db

735. Karszék, 2 db

76*52*44 cm

magyar, 20. sz. eleje, bükkfa, fenyőfa ülőlappal, egy léc hiányzik, sérült