284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Polcos szekrényke

701. Polcos szekrényke

115*80*68 cm

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, álfiókokkal, pótolt öntött sárgaréz veretekkel és kulcsokkal, sérült