284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Barokk szekrényóra

669. Barokk szekrényóra

59*29*16 cm

Bécs, 18. sz. vége, Caspar Frickh, számlap jelzett: „Caspar Frickh Wienn”, negyedütős, egynapos, vésett, spindlis, holdjárást és dátumot mutató szerkezet, római számos számlap, fekete lakkfestett fa tok, vésett sárgaréz és aranyozott bronz rátétekkel, 1 d