767. Ebédlőgarnitúra, 9 db-os
szék: 101*48 × 45,5 cm, asztal nyitva: 83*150 × 410 cm asztal csukva: 83*150 × 115,5 cm
magyar, 20. sz. első fele, tömör diófa és diófa borítással, faragott díszítéssel, felújított, kis sérülésekkel