284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szalonasztal

729. Szalonasztal

78*91*62 cm

osztrák, Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt, mahagóni színűre pácolt bükkfa, jelzett az alján: Thonet címke, lapja sérült