284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Csendélet bokályokkal, 1963

489. Zirkelbach László (Budapest, 1916 - ?)

Csendélet bokályokkal, 1963

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Zirkelbach László 1963