284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szalonasztal

703. Szalonasztal

m: 81,5 cm, d: 70 cm

Kozma Lajos terve, 1920 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, diófa borítású intarziás asztallappal, sérült