284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Asztalka

627. Asztalka

48*47*34 cm

francia, 1900 körül, tömör mahagóni, aranyozott sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, kis sérülésekkel