284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szent Mihály legyőzi a sárkányt

355.

Szent Mihály legyőzi a sárkányt

m: 56,5 cm

j. a talpon: Frémiet 1875 és F. Barbedienne öntöde jelzettel, kard restaurált