602. Emeletes írószekreter
180*131*70 cm
osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon difófa és topolyafa borítással, paliszander intarziával, lenyíló írólapja mögött 6 kis fiókkal, írólapján pótolt bársony borítással, egykorú zárszerkezetekkel és bronz veretekkel, 1 db kulccsal, sérült, hiányos