284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Ebédlőgarnitúra, 7 db-os

750. Ebédlőgarnitúra, 7 db-os

szék: 94*45*45 cm, asztal: 80*134*120 cm nyitva: 80*239,5*120 cm

magyar, 1920 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással és tömör mahagóni, jávorfa intarziával, székeken sárgaréz papucsokkal, kárpitozott háttámlával és ülőrésszel, asztal lábazatán kalapált sárgaréz díszítéssel, sérült