284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Írókomód

596. Írókomód

97*102*44,5 cm

osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, cseresznyefa és paliszander intarziával, lenyíló írólapja mögött 9 tölgyfa homloklapú kis fiókkal, öntött bronz fiókhúzókkal, eredeti zárszerkezettel, felújított, 2 db kulccsal, egyi