720. Íróasztal
79*137*76 cm
magyar, 1920 körül, fenyőfa alapon haboskőris borítással, festett és intarziás díszítéssel, 3 fiókkal, írólapján zöld posztó borítással, sárgaréz veretekkel, sérült