284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Íróasztal

720. Íróasztal

79*137*76 cm

magyar, 1920 körül, fenyőfa alapon haboskőris borítással, festett és intarziás díszítéssel, 3 fiókkal, írólapján zöld posztó borítással, sárgaréz veretekkel, sérült