284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Zsúrkocsi

769. Zsúrkocsi

63*57*36 cm

magyar, 20. sz. első fele, festett fa, belsejében kihúzható tálcákkal, tetején üveglappal, görgőkön, sérült