284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kandalló óra

633. Kandalló óra

31*25 cm

osztrák, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, zománcfestett, római számos számlap, aranyozott, cizellált bronz veretekkel, üvegbúrával, ingával, 1 db felhúzókulccsal, működik, talapzat sérült