633. Kandalló óra
31*25 cm
osztrák, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, zománcfestett, római számos számlap, aranyozott, cizellált bronz veretekkel, üvegbúrával, ingával, 1 db felhúzókulccsal, működik, talapzat sérült