284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Íróasztal

762. Íróasztal

101*117*67,5 cm

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, 4 kis és 2 nagyobb fiókkal, írólapján posztó borítással, esztergált lábösszekötőkkel, fiókok veretei hiányosak, kis sérüléssel