762. Íróasztal
101*117*67,5 cm
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, 4 kis és 2 nagyobb fiókkal, írólapján posztó borítással, esztergált lábösszekötőkkel, fiókok veretei hiányosak, kis sérüléssel