614. Vitrin
176*89*34 cm
francia, 19. sz. vége, tölgyfa alapon rózsafa borítással, színezett jávorfa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, két oldalán hajlított üvegekkel, 1 db kulccsal, sérült