284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vitrin

614. Vitrin

176*89*34 cm

francia, 19. sz. vége, tölgyfa alapon rózsafa borítással, színezett jávorfa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, két oldalán hajlított üvegekkel, 1 db kulccsal, sérült