675. Képóra
60*88,5 cm
osztrák, 19. sz. vége, festett fémlemez: tóparti városka alakokkal ábrázolással, ökörszemes, faragott, aranyozott keretben, római számos számlappal, működőképes óraszerkezettel, kis sérülésekkel