284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Támlásszék

770. Támlásszék

82*42*43 cm

magyar, ún. Heisler szék, Kozma Lajos terve, bükkfa, fém háttámla szerkezettel, jelzett h.o.: “Heisler szék”, kárpitja sérült