284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Sakkasztal

746. Sakkasztal

81*80 cm

osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált, tömör diófa lábazaton, lapján sakktábla intarziával