284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Mars, Vénusz és Ámor

106. Osztrák festő, 19. sz. második fele

Mars, Vénusz és Ámor

olaj, fa

47,5*38 cm

j.n. sérült, keret nélkül