284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A Nagyherceg Madonnája

44. Raffaello, Santi után, 19. sz. vége

A Nagyherceg Madonnája

olaj, vászon

63*42,5 cm

j.n. h.o. felirat: Madonna del Granduca, Raffaello festménye a firenzei Palazzo Pittiben található