44. Raffaello, Santi után, 19. sz. vége
A Nagyherceg Madonnája
olaj, vászon
63*42,5 cm
j.n. h.o. felirat: Madonna del Granduca, Raffaello festménye a firenzei Palazzo Pittiben található