284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Komód

607. Komód

91,5*131,5*65 cm

magyar, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, öntött bronz veretekkel, zárszerkezetek pótoltak, sérült, hiányos