284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Felépítményes íróasztal

612. Felépítményes íróasztal

110*117*66 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, felépítményén 4 kis fiókkal, írólapján posztó borítással, kis sérüléssel