284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Varróasztal

688. Varróasztal

75,5*56,5*41 cm

osztrák, 19. sz. második fele, fekete lakkfestett, fa zománcfestett kínaizáló jelenetekkel, 1 db kulccsal, sérült