435. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)
Csendélet herendi porcelánokkal, 1914
olaj, vászon
50*63 cm
j.j.l.: Körmendi Frim 1914, a festményen látható herendi porcelán készlet a 285. műtárgy katalógus 913. tétele