284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szekrényke és 3 db falikép

686. Szekrényke és 3 db falikép

96,5*66*30,5 cm, falikép: 92*30,5 cm

Kína, 20. sz. első fele, aranyozott, lakkfestett díszítéssel, féldrágakő rátét díszítéssel