284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szalonasztal

707. Szalonasztal

82*111*72,5 cm

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, lábazatán faragott díszítéssel, kis sérüléssel