284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Konzolasztal

697. Konzolasztal

80*79*35 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, két fiókon intarziás díszítéssel, lapján sérült, alakított