284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Ún. betegszék

751. Ún. betegszék

101*50*57 cm

magyar, Debrecen, Mundus gyár, 20. sz. eleje, hajlított, gőzölt bükkfa, ülőlapján préselt díszítéssel, kerekeken, jelzett a káván: „Mundus” címke, sérült