751. Ún. betegszék
101*50*57 cm
magyar, Debrecen, Mundus gyár, 20. sz. eleje, hajlított, gőzölt bükkfa, ülőlapján préselt díszítéssel, kerekeken, jelzett a káván: „Mundus” címke, sérült