711. Szalonasztal
76,5*88*56 cm
osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, cseresznyefa és mahagóni intarziával, tömör tölgyfa lábazatán faragott díszítéssel, egy fiókkal, sérült