670. Asztalka
81*55*38 cm
francia, 19. sz. második fele, tölgyfa alapon mahagóni és topolyafa borítással, intarziás díszítéssel, esztergált lábakon, aranyozott, öntött sárgaréz veretekkel, 2 darab aranyozott bronz plakettel, 1 fiókkal