284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Asztalka

670. Asztalka

81*55*38 cm

francia, 19. sz. második fele, tölgyfa alapon mahagóni és topolyafa borítással, intarziás díszítéssel, esztergált lábakon, aranyozott, öntött sárgaréz veretekkel, 2 darab aranyozott bronz plakettel, 1 fiókkal