284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kanapé

726. Kanapé

92*126*54 cm

magyar, 1900 körül, gőzölt, hajlított bükkfa, jávorfa, paliszander és mahagóni intarziával, sárgaréz papucsokkal, kis sérüléssel