284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Támlásszék, 4 db

754. Támlásszék, 4 db

89*45*42 cm

osztrák, 20. sz. eleje, tömör cseresznyefa és fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa intarziával, gobelin kárpitozású ülőkével