284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szalonasztal

708. Szalonasztal

100*52*64 cm

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, egy fiókkal, kis sérülésekkel