284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vízparti táj

407. Ács Ferenc (Kolozsvár, 1876 - Kolozsvár, 1949)

Vízparti táj

olaj, vászon

50,5*70,5 cm

j.b.l.: Ács F.