284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Láda

577. Láda

64*167*58 cm

olasz, 19. sz. második fele, tömör diófa, faragott díszítéssel, előlapján címerpajzs motívummal, zárszerkezet hiányzik, sérült