284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Hajvágás, 1872

145.

Hajvágás, 1872

olaj, fa

27,5*22,5 cm

j.j.l.: P. Baumgartner München 72, h.o.: bécsi kiállítás cédula és gyűjteményi viaszpecsét