696. Szalonasztal
92*72*72 cm
magyar, 18. sz. második fele, tölgyfa lábazat, faragott díszítéssel, eltolható asztallapja alatt rekeszekkel, tölgyfa asztallapon intarziás díszítéssel, sérült