284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szalonasztal

696. Szalonasztal

92*72*72 cm

magyar, 18. sz. második fele, tölgyfa lábazat, faragott díszítéssel, eltolható asztallapja alatt rekeszekkel, tölgyfa asztallapon intarziás díszítéssel, sérült