284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Támlásszék, 4 db

587. Támlásszék, 4 db

116*45,5*44,5 cm

magyar, 19. sz. vége, fekete lakkfestett fa, faragott, vésett díszítéssel, sérült