284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Ún. Savonarola szék, 2 db

595. Ún. Savonarola szék, 2 db

73*62*55 cm

magyar, 20. sz. eleje tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, sérült