284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kanapé és két karszék

725. Kanapé és két karszék

karszék: 145*67,5 × 55 cm, kanapé: 89*262 × 48 cm

magyar, 20. sz. első fele, tömör diófa, faragott díszítéssel, felújított, kis sérülésekkel