737. Szalongarnitúra, 5 db-os
kanapé: 80*136*65 cm támlásszék: 81*64*65 cm puff: 50*43*43 cm
magyar, 20. sz. eleje, diófa színűre pácolt bükkfa, kisebb sérülésekkel