284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szalongarnitúra, 5 db-os

737. Szalongarnitúra, 5 db-os

kanapé: 80*136*65 cm támlásszék: 81*64*65 cm puff: 50*43*43 cm

magyar, 20. sz. eleje, diófa színűre pácolt bükkfa, kisebb sérülésekkel