284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Komód

604. Komód

90*123*70 cm

osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, paliszander intarziával, eredeti zárszerkezetekkel, kis sérüléssel, bronz veretek pótoltak, 3 db kulccsal