284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Keret

663. Keret

külső méret: 130*116 cm, belső méret: 97*77 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon aranyozott blondelmasszás díszítéssel, sérült