284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Fotel

668. Fotel

120*76*62 cm

francia, 19. sz., XVI. Lajos stílusú, faragott, aranyozott hársfa, kárpitozott háttámlával és ülőrésszel, aranyozása kopott