284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Komód

704. Komód

87*114*55,5 cm

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, ajtók mögött polcokkal, 2 db kulccsal, sérült